NSK-masáže

tel: 737 413 515, 604 488 145,

info@massageland.eu

Sportovní klub Olympia-vedle bazénu, nám. Republiky 486, 1. patro, 277 11 Neratovice

 

 

 

 

 

 

 

Služby

Nabízené masáže

Průběh masáže

Hygienické podmínky

Druhy masáží

Naše klientela

Osvědčení o způsobilosti maséra

 Nabízené masáže

 • masáž zad

 • masáž šíje

 • masáž břicha

 • masáž hrudníku

 • masáž horních končetin

 • masáž dolních končetin

 • celková masáž

 • cílená masáž

Naše NOVINKY

 • Dornova metoda odstraňování příčin asymetrií a problémů na lidském těle

 • Breussova masáž - velmi účinná a praxí ověřená,  proti bolestem zad a kříže

 • Baňkování

 • Masáž lávovými kameny

 • Poúrazové a pooperační masáže

 Průběh naší masáže:                                                    ^nahoru

 • objednávka a domluvení termínu a druhu masáže

 • výběr, zda masérka nebo maséra

 • je dotazován na zdravotní stav, který souvisí s prováděnou masáží – některé nemoci nebo stavy masáž totiž vylučují

 • odhalená je pouze ta část těla, která se masíruje – ostatní část těla zůstává oblečena, může být ještě přikryta dekou

 • maximální diskrétnost je zajištěna zejména ženám, a to jak při masáži šíje nebo zad v sedě, kdy si hrudník mohou zakrýt ručníkem, tak i při svlékání, sedání na masérskou stoličku, uléhání na masérské lůžko, nebo nakonec při oblékání po skončení masáže

 

po správném provedení masáže se má u klienta dostavit příjemný a uvolňující, až euforický pocit, který je umocněn příjemným prostředím v masážním salonu

 

celkové uvolnění a ústup bolesti lze očekávat po skončení masáže a následující nebo ještě druhý den po masáži

 

 Hygienické podmínky:                                                     ^nahoru

 • v našem masážním salonu používáme na masážní stoly jednorázové papírové operační podložky, každý klient dostane novou podložku

 • maximálně se snažíme chránit také ostatní oblečení klienta před možným znečištěním masážními oleji

 • používáme kvalitní masážní německé oleje Sixtus

 • naši pracovníci dodržují přísná pravidla, stanovená pro provoz masážních salonů, používají vysoce kvalitní čistící a dezinfekční prostředky po každé masáži i na konci pracovního dne
   

 Druhy masáží a jejich účinky:                                       ^nahoru

Masáže se používaly jako metoda léčby už ve 3. tisíciletí před naším letopočtem v Číně, poté v Japonsku, Indii, Řecku a Římě. Záznamy o masáži se objevují i u Arabů. Slovo "masáž" pochází z řeckého slova a znamená hníst, mačkat, hladit. Do dnešní doby se nám dochovaly popisy léčebných masážních postupů . Kromě jejich zdravotních účinků a relaxaci spojené s úlevou po fyzické námaze, jsou masáže v oblibě i kvůli psychické relaxaci a příjemně strávenému času, kdy se věnujeme sami sobě a péči o své tělo i duši.


Masáž má různé pozitivní fyziologické vlivy na organismus. Subjektivní pocity během masáže a po masáži se při správné volbě masážního způsobu a metodiky jejího použití a dávkování projevují pocitem příjemného tepla v celém těle, zlepšením nálady a zlepšením celkového fyzického stavu.
Při masáži působíme na všechny vrstvy kůže, na kožní cévy a svaly, na potní a mazové žlázy, a také ovlivňujeme centrální nervovou soustavu, se kterou je kůže pevně spojena.
 

Masáž působí fyziologicky různorodě :

 • očišťuje od odtrhávajících se kožních šupin epidermu, a společně s nimi i od cizích těles ( prach aj.) , které se dostaly do pórů kůže, a mikrobů, kteří se obyčejně nacházejí na povrchu kůže.

 • zlepšuje se vyměšovací funkce potních a mazových žláz a očišťují se vývody od sekretu.

 • aktivuje se lymfatická funkce a prokrvení kůže, odstraňuje se vliv žilního městnání krve, zvyšuje se zásobování kůže krví a následně se zlepšuje její výživa, v důsledku toho se bledá, vrásčitá, suchá kůže mění na růžovou, pevnou, hebkou, značně se zvyšuje její odolnost na mechanické a teplotní vlivy.

 • zvyšuje se kožní a svalové napětí, což činí kůži hladkou, pevnou a elastickou.

 • zlepšuje se lokální a celková výměna, protože kůže se účastní všech výměnných procesů v organismu.

Vlivem masáže se zvyšuje elastičnost svalových vláken, jejich smršťovací funkce, zpomaluje nesvalová atrofie.

Masáž pomáhá zlepšovat funkci svalů, přitom se urychluje obnova funkcí svalů po silné fyzické námaze. Po krátkodobé masáži ( 3 - 5 minut) se lépe zlepšuje funkce unavených svalů, než za 20 - 30 min. odpočinku.

Masáž působí i na výměnné procesy. Pod vlivem masáže se zlepšuje vylučování moči. V krvi se zvětšuje množství hemoglobinu, erytrocytů a leukocytů. Masáž ve svalech nezvyšuje množství mléčné kyseliny, a také organických kyselin, které vedou k rozvoji acidózy. Tím se objasňuje blahodárný účinek na unavené svaly. Posilováním výměny látek masáž přispívá k úbytku tukových usazenin.

Vzdálené účinky masáže jsou zprostředkovány převážně reflexně a projevují se změnou prokrvení a zlepšením činnosti hluboko uložených tkání a orgánů v těle.

Celkový účinek masáže se projevuje ve změně vegetativní rovnováhy, zvýšení látkové výměny, ve změně vnitřního prostředí a činnosti žláz s vnitřní sekrecí.

Masáž má celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost, má vliv také na stav centrálního nervového systému, který zase zpětně ovlivňuje periferní orgány a jejich funkci.


Masáže dělíme podle jejich využití na klasické, sportovní, relaxační a reflexní.


Klasická, sportovní a rehabilitační znamená rozmasírování ztuhlých svalových partií.
Fyzioterapeutická je vhodná při problémech s páteří a bolesti zad, způsobené špatným držením těla.
Čínská masáž je zaměřená na zprůchodnění meridiánu a celkovou relaxaci a ozdravení těla.
Ajurvedská bylinná terapie indická masáž teplým olejem za meditační hudby -  budete si připadat jako v pohádce.

Podle potřeby je možné masáže kombinovat, k dosažení maximálního výsledku a spokojenosti klienta.
Cílem masáže je harmonizace těla a duše člověka. Masáž je procedura, která je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, k osvěžení po fyzické i psychické námaze.


Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Uvolněné tělo je aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem.


Lidské tělo potřebuje lidský dotek a toho nám naše uspěchaná doba mnoho neposkytuje. Léčivá moc doteku odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Život může přinést nejednu bolest, ale masáž vám ji pomůže překonat. Dejte sami sobě nebo vašim blízkým krásný dárek.

Dornova metoda

V roce 2010 jsme absolvovali kurzy německého odborníka Dorna, tzv. Dornovy metody. Jedná se o odstraňování asymetrií na lidském těle, které jsou příčinou velkého množství následných potíží, od bolesti zad a kloubů počínaje, přes bolesti hlavy, zad, šíje a ostatních částí lidského těla.

Velkou výhodou Dornovy metody je, že odstraňuje příčiny bolestí a problémů na lidském těle, a to nikoliv chiropraktikami, nýbrž bezpečným mechanickým působením. Tato metoda napravuje příčiny potíží a má výborné výsledky.

S využitím Dornovy metody jsme ve velmi krátké době pomohli našim klientům od nejrůznějších druhů bolestí a problémů, které je sužovaly řadu let. Věděli jste, že s pomocí Dornovy metody lze dokonce léčit i problémy s klouby, včetně tzv. tenisového lokte? Je to neuvěřitelné, ale místo operací, lze využít léčení formou Dornovy metody.

Breussova masáž

Rakušan, farář, který objevil tento velmi účinný druh masáže, pomáhal těžce pracujícím lidem od bolesti zad a kříže. I tuto metodu jsme zavedli do naší praxe, protože je nejenom účinná, ale také bez jakéhokoliv rizika pro pacienty.

Baňkování

Stará a osvědčená metoda masáží, kterou využíváme doplňkově pro klienty se speciálními obtížemi, při posunutých obratlích nebo ploténkách a také proti celulitidě, která je nepříjemná zejména pro mladé ženy.

Masáž lávovými kameny

Je doplňkem našich služeb. Využívá blahodárné působení kamenů na životně důležité dráhy na lidském těle. Používáme ji k relaxaci a uvolnění. Masáž doplňujeme o aktivní masáž s využitím lávových kamenů.

Poúrazové a pooperační masáže

Pomáhají lepšímu zhojení jizev a propojení svalů a vaziva v místech, kde byla proveden chirurgický zákrok. Víte, že díky masážím nemusíte mít na těle necitlivé a zatuhlé jizvy? Naši dlouholetí klienti, kteří k nám chodí po nehodách nebo úrazech Vám to rádi potvrdí

 

 

 

 Naše klientela:                                                          ^nahoru

 • Naši klienti jsou převážně lidé, trpící na bolesti zad, šíje, hlavy, ztuhlost některých částí nebo partií těla, tedy následky civilizace, nezdravého způsobu sezení u počítače, v kanceláři, v autě, namáhavé a jednostranně zatěžující práce nebo sportu..

 • Druhou skupinou našich klientů jsou lidé, kteří velmi dobře znají blahodárné účinky masáží, vyzkoušeli je u různých masérů a u nás našli tu kvalitu, kterou očekávali.

 • Třetí skupinou jsou lidé po úrazech a autonehodách, kteří využívají příznivých účinků masáží na hojení jizev a výrazné zlepšování pooperačních stavů.

 • Navštěvují nás také pravidelně lidé z Německa, Velké Británie a Ruska, kteří využívají našich velmi kvalitních služeb v době svých pracovních cest nebo během dovolené v České republice.

 • Pracujeme jak pro jednotlivce, tak i pro kolektivy pracovníků škol nebo firem.

 • Velmi oblíbené jsou také masáže u manželských párů, které můžeme provádět souběžně na dvou masérských stolech, přičemž masérka masíruje ženu a masér muže.

 • Nabízíme také služby společnostem, které se chtějí starat o své zaměstnance a předcházet jejich pracovní neschopnosti. S nimi uzavíráme smlouvy o dlouhodobém poskytování masérských služeb pro jejich pracovníky.

 

Masáže mohou být prováděny v našem masérském salóně nebo s využitím našich skládacích masérských stolů i na pracovišti.
 

 

 

Wir sprechen deutsch. We can speak english. Мы говорим по-русски.

 

Když se bolest ukáže, pomohou vám masáže

 

      poslední aktualizace: 4.9.2010 /  ©webdesign